722 Howell Rd Mascot, TN 37806
Sold
Listing Courtesy of: East Tennessee Realtors / Elite Realty

  722 Howell Rd Mascot, TN 37806

Sold on 01/23/2025
$406,000 (USD)
13.17
ACRES
Sold Date:
01/23/2025
Taxes
$1,265
Lot Size
13.17 acres

East Tennessee Realtors
Last checked May 15 2026 at 10:58 AM GMT+0000

$ (+/-)
Oct 21, 2024
Price Changed
$419,900
-1%
-$5,100
Sep 05, 2024
Price Changed
$425,000
-3%
-$15,000
Aug 27, 2024
Price Changed
$440,000
-2%
-$10,000
Jun 25, 2024
Price Changed
$450,000
-4%
-$20,000